Inauguracja Roku Akademickiego 2019-2020

25/09/2019

Szanowni Państwo,

Inauguracja Roku Akademickiego 2019-2020 odbędzie się w Sali Koncertowej Fryderyka Chopina w dniu 4 października 2019 r. o godz. 12.30.

Uroczysta immatrykulacja studentów I roku specjalności Pedagogika baletowa oraz Choreografia i Teoria Tańca odbędzie się o godz. 15.30 w obecności JM Rektora UMFC prof. dra hab. Klaudiusza Barana oraz Prorektorów: prof. dra hab. Pawła Łukaszewskiego, dra hab. Aleksandra Kościowa, prof. UMFC oraz dra hab. Pawła Gusnara, prof. UMFC.

Inauguracja Wydziału Tańca odbędzie się w dniu 7 października 2019 r. o godz. 11.30. w Sali Audytoryjno-Kinowej im. Karola Szymanowskiego. Uroczystość zaszczyci swoją obecnością JM Rektor UMFC prof. dr hab. Klaudiusz Baran.

Serdecznie zapraszam

dr hab. Klaudia Carlos-Machej